Konsultant ds. sprzedaży szkoleń językowych

Opis stanowiska

- sprzedaż szkoleń drogą telefoniczną,
- sprzedaż poprzez wiedzę – inspirowanie Klientów nowymi trendami na rynku szkoleń językowych grupowych i indywidualnych

- budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem
- raportowanie wyników zgodnie ze standardami

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży szkoleń /kursów językowych /produktów bankowych itp. minimum 2 letnie
- doświadczenie i zaangażowanie w sprzedaży usług przez telefon
- znajomość technik sprzedażowych i negocjacji handlowych
- bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów
- zorientowanie na wyniki
- wysoka motywacja do pracy, kreatywność i dynamizm w działaniu

Nasz Klient oferuje:

- atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wyników pracy (podstawa + atrakcyjny system prowizyjny)
- pracę w dobrej lokalizacji, w ścisłym centrum Warszawy
- możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego i awansu
- bardzo dobry, innowacyjny produkt z olbrzymim potencjałem, który cieszy dużym uznaniem

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w krajowym rejestrze Agecnji Zatrudnienia pod numerem 21949

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul Mokotowska 1, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ HRBank sp. z o.o. będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych