Starszy konsultant w zespole cen transferowych

Opis stanowiska

§  Doradzanie klientom w zakresie polskich i zagranicznych przepisów oraz wytycznych regulujących ceny transferowe,

§  Przygotowywanie raportów oraz dokumentacji cen transferowych zarówno dla klientów międzynarodowych (w języku angielskim), jak również polskich firm,

§  Przygotowywanie analiz porównawczych przy użyciu międzynarodowych baz danych,

§  Praca w zespole ekspertów specjalizujących się w podatkach międzynarodowych, cenach transferowych, akcyzie i księgowości,

§  Podleganie bezpośrednio doświadczonym partnerom,

§  Podtrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami, a także niezależne działanie pod opieką partnerów,

§  Przygotowywanie ofert i prezentacji dla klientów.

Wymagania

§  Bardzo dobre umiejętności analityczne,

§  Kilkuletnie doświadczenie w wiarygodnej firmie,

§  Wykształcenie wyższe kierunkowe (prawo, finanse, rachunkowość),

§  Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

§  Gotowość do samodzielnej pracy i rozwiązywania złożonych problemów naszych klientów,

§  Determinacja do rozwijania wartościowych relacji z klientami i dostarczania usług na najwyższym poziomie,

§  Bardzo dobra umiejętność przygotowywania opinii i raportów.

Nasz Klient oferuje

§  Bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, zajęcia sportowe, wycieczki, bony na zakupy),

§  Pracę w młodym i dynamicznym zespole,

§  Stabilność zatrudnienia,

§  Pracę w centrum Warszawy (biurowiec w Złotych Tarasach),

§  Szkolenia zewnętrzne i kursy językowe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank Maria Rogalska z siedzibą w Warszawie, przy ul Kirasjerów 4A/8, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ HRBank Maria Rogalska będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych