Cyber Security Analyst

Zakres obowiązków:

Osoba powinna być w stanie natychmiast przystąpić do pracy w ramach tych obszarów:

Obsługa incydentów bezpieczeństwa, analiza i klasyfikacja zgłoszonych naruszeń

bezpieczeństwa, wzbogacanie danych , wstępna ocena i przekazywanie do

odpowiedzialnych za kolejną fazę zespołów.

Monitorowanie centralnych konsoli, interpretacja zdarzeń, korelacja danych z różnych

systemów i tworzenie z niej informacji niezbędnej do prawidłowej reakcji przez

odpowiednie zespoły,

Opis projektu

Krótki opis projektu: Security Operations Analysts / Threat Hunter w ramach Centrum Bezpieczeństwa (Cyber )

Wykorzystywane technologie: IBM Qradar , SPLUNK, AWS, AMP , ATA, Akamai, IBM Resilient

Wymagania

Minimum 2 letnie doświadczenie na wymaganym stanowisku:

Biegła znajomość języka angielskiego

Wykształcenie: Techniczne/ informatyczne

Umiejętność analizowania skomplikowanych danych i identyfikacji trendów,

elementów wspólnych, przyczyn źródłowych, relacji I związków przyczynowych

Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne

Mile widziane Certyfikaty: CompTIA Security + lub równoważny

CEH (Certified Ethical Hacker) lub równoważny

Any of SANS certificate related to Incident Handling and response (SEC504,

FOR508) , GCIH etc ..

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank Maria Rogalska z siedzibą w Warszawie, przy ul Kirasjerów 4A/8, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ HRBank Maria Rogalska będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych