Starszy Tester Automatyczny

Opis stanowiska

Testowanie:
Testowanie tworzonych rozwiązań przed przekazaniem do testów systemowych
Dostosowywanie i promowanie standardów jakości
Opracowywanie: testów jednostkowych, integracyjnych, E2E oraz testów warstwy frontend
Szkolenia: opracowywanie materiałów szkoleniowych i instrukcji użytkownika.
Wsparcie dla zespołu developerskiego i Product Ownera.
Planowanie własnej pracy.
Zapewnienie jakości, zgodności ze standardami oraz terminowości wykonania własnych zadań.
Wykonywanie innych obowiązków na polecenie przełożonego.

Wymagania

Staż pracy na wymaganym stanowisku minimum 5 lat.
Rola lidera testów automatycznych w przynajmniej 3 projektach.
Znajomości języka angielskiego umożliwiającej korzystanie z dokumentacji technicznej.
Wykształcenie: Techniczne

Wymagania techniczne:
Znajomość narzędzi i frameworków: Robot Framework, Serenity, Selenium, JMeter, Mojito
Znajomość metodyk i dobrych praktyk testowania: TDD, BDD
Znajomość języków skryptowych (Python, Perl, etc.)
Znajomość narzędzi automatyzujących testy UI (Selenium, Appium)
Umiejętność tworzenia kompletnych scenariuszy testowych dla różnych rodzajów testów
Praca w metodykach Agile

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank Maria Rogalska z siedzibą w Warszawie, przy ul Kirasjerów 4A/8, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ HRBank Maria Rogalska będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych