Senior Frontend Developer

Opis stanowiska

Analiza istniejącego interfejsu użytkownika, zbudownanie backlogu zmian UXowych spriorytetyzowanego wg wartości dla użytkownika,

Współpraca z Product Ownerami, analitykami i programistami pracującymi w zespołach Scrumowych,

Opracowanie standardu projektowania interfejsu oraz propagowanie dobrych praktyk związanych z usability,

Wsparcie zespołów w refinementach, planowaniach, review w kontekście wymagań dotyczących interfejsu,

Uczestnictwo w spotkaniach feedbackowych z użytkownikami końcowymi.

Wymagania

Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w projektowaniu i programowaniu interfejsów użytkownika,

Bardzo dobra znajomość frameworków Javascript (wymagane Angular4 + i Redux (NgRx)),

Bardzo dobra znajomość JavaScript, CSS3, SASS, i HTML5, JSON,

Bardzo dobra znajomości metod integracji z wykorzystaniem REST,

Znajomość Git oraz Bitbucket,

Mile widziana znajomość frameworku Bootstrap,

Umiejętność tworzenia i optymalizacji interfejsów użytkownika pod kątem wydajności,

Umiejętności pracy w zespole, samodzielności, szybkiego uczenia się,

Umiejętność współpracy z UX Designerem i developerami backendu

Nasz Klient oferuje:

Współpracę w ramach kontraktu b2b

Pracę w międzynarodowym środowisku

Opiekę medyczną

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 21949

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul Mokotowska 1, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ HRBank sp. z o.o. będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych