Integrator /Programista Java

Opis stanowiska

Budowa i rozwój usług integracyjnych

Projektowanie rozwiązań integracyjnych wdrażanych zgodnie z wymaganiami biznesowymi i standardami technologicznymi firmy

Wymagania

Wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka, elektronika/telekomunikacja lub pokrewne)

Minimum 5-letnie doświadczenie w obszarze rozwoju oprogramowania

Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań IT, w tym w integracji systemów

Bardzo dobra znajomość języka programowania JAVA (Spring, Hibernate, Apache CXF)

Bardzo dobra znajomość standardów WS (SOAP, WSDL, XSD, WS-Security, REST)

Mile widziana Znajomość platformy TIBCO BW

Doświadczenie w pracy z rozproszoną architekturą i aplikacjami wielowątkowymi

Znajomość serwerów aplikacji (JBoss)

Dobra znajomość relacyjnych baz danych Oracle

Umiejętność projektowania (UML) oraz znajomość narzędzi CASE (SPARX Enterprise Architect)

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt b2b lub umowę o pracę

Elastyczne godziny pracy

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Możliwość rozwoju w firmie o wysokiej pozycji na rynku, będącej liderem w sektorze ubezpieczeń

Pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank Maria Rogalska z siedzibą w Warszawie, przy ul Kirasjerów 4A/8, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ HRBank Maria Rogalska będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych