Integrator /Programista Java

Opis stanowiska:

Budowa i rozwój usług integracyjnych w międzynarodowej firmie z branży ubezpieczeniowej

Projektowanie rozwiązań integracyjnych wdrażanych zgodnie z wymaganiami biznesowymi i standardami technologicznymi firmy

Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka, elektronika/telekomunikacja lub pokrewne)

Minimum 5-letnie doświadczenie w obszarze rozwoju oprogramowania

Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań IT, w tym w integracji systemów

Bardzo dobra znajomość języka programowania JAVA (Spring, Hibernate, Apache CXF)

Bardzo dobra znajomość standardów WS (SOAP, WSDL, XSD, WS-Security, REST)

Mile widziana Znajomość platformy TIBCO BW

Doświadczenie w pracy z rozproszoną architekturą i aplikacjami wielowątkowymi

Znajomość serwerów aplikacji (JBoss)

Dobra znajomość relacyjnych baz danych Oracle

Umiejętność projektowania (UML) oraz znajomość narzędzi CASE (SPARX Enterprise Architect)

Nasz Klient oferuje:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt b2b lub umowę o pracę

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Możliwość rozwoju w firmie o wysokiej pozycji na rynku, będącej liderem w sektorze ubezpieczeń

Pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 21949

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul Mokotowska 1, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ HRBank sp. z o.o. będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych