Programista ServiceNOW

Oferta ważna do: 2019-03-31 Miejsce pracy: zdalnie

Opis stanowiska

rozwój platformy ServiceNow zgodnie z obowiązującymi standardami uwzględniającymi aspekty technologiczne, wydajnościowe i bezpieczeństwa

przeprowadzanie testów autorskich wytworzonego oprogramowania oraz przeglądu wzajemnego oprogramowania stworzonego w zespole

utrzymanie aplikacji (parametryzacja, rozwiązywanie problemów)

współpraca z klientem wewnętrznym w zakresie zbierania wymagań

wypracowywania koncepcji

Wymagania

bardzo dobra znajomość platformy ServiceNow

znajomość JavaScript

doświadczenie w rozwoju aplikacji Web (Angular/HTML/CSS)

wykształcenie wyższe techniczne

dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

wysokie kompetencje komunikacyjne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul Mokotowska 1, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ HRBank sp. z o.o. będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych