Senior Devops Administrator

Opis stanowiska

automatyzację procesów zarządzania rozproszonymi systemami
zarządzanie konfiguracją
zarządzanie systemami monitoringu systemów i aplikacji
analizę i rozwiązywanie problemów
zarządzanie użytkownikami i prawami dostępu na środowiskach deweloperskich, integracyjnych i testowych

Wymagania

Osoby z min. 3-4 letnim komercyjnym doświadczeniem w administracji systemami Linux
praktycznej wiedzy na temat technologii chmurowych
podstawowej znajomości narzędzi do wirtualizacji
znajomości co najmniej jednego języka skryptowego (python, ruby, bash, perl)
znajomość procesów CI/CD oraz wytwarzania aplikacji

Wymagane technologie:

Administrator IT
Linux (certyfikat RH EX200)- 4 /5
Windows Server 3\5
Skrypty shell (Bash, PowerShell) 3\5
VMWare ESXi 3\5
Apache WEBServer 3\5
Monitoring (Grafana/Zabbix) 3\5
Bazy danych (głównie MSSQL, Postgres, mile widziane Oracle) - 2\5

DevOps
Tomcat 3\5
Jenkins 2\5
Ansible 2\5
Docker 2\5
Git, Gerrit 2\5
AWS 1\5

Nasz klient oferuje:

zatrudnienie w polskiej firmie odnoszącej sukcesy od ponad 18 lat
możliwość rozwoju zawodowego (osoba będzie miała wpływ na tempo rozwoju swojej kariery dzięki Tablicy Awansów
atrakcyjne wynagrodzenie wg. transparentnego systemu
za zaangażowanie i efekty - dodatkowa premia uznaniowa
budżet szkoleniowy w wysokości 2500 PLN oraz po okresie próbnym dostęp do systemu kafeteryjnego
liczne wyjazdy integracyjne/ imprezy firmowe/

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank Maria Rogalska z siedzibą w Warszawie, przy ul Kirasjerów 4A/8, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ HRBank Maria Rogalska będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych