Menadżer Rozwoju Biznesu

Opis stanowiska:

Współtworzenie i realizacja polityki handlowej firmy

Inicjowanie i rozwój aktywności sprzedażowych w obszarze spedycji i transportu drogowego

Opracowywanie i realizacja krótko- i długoterminowych planów sprzedażowych

Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z obecnymi klientami oraz identyfikacja nowych obszarów współpracy

Bieżąca analiza rynku i konkurencji

Koordynowanie działań w zakresie pozyskiwania nowych klientów i nawiązywania relacji handlowych

Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy z klientami

Budowa i zarządzanie zespołem handlowym

Uczestniczenie w projektach wewnętrznych mających na celu rozwój nowych linii biznesowych

Wspieranie działalności operacyjnej firmy w zakresie rozwoju spedycji międzynarodowej

Wzmacniania pozycji rynkowej firmy oraz jej wizerunku w ramach współpracy w międzynarodowych strukturach handlowych

Raportowanie do Zarządu w zakresie realizacji założonych celów handlowych

Wymagania:

Co najmniej 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą w branży transportowej, w szczególności w zakresie międzynarodowej spedycji drogowej;

Wykształcenie wyższe;

Wysoko rozwinięte umiejętności budowania relacji biznesowych oraz prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji kontraktów;

Doświadczenie w sprzedaży usług spedycyjnych i zasad uczestniczenia w przetargach

Umiejętność zarządzania zespołem poparte dotychczasowym doświadczeniem

Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację biznesową (warunek konieczny)

Wysoka kultura biznesowej i doświadczenie we współpracy międzynarodowej

Samodzielność w działaniu, komunikatywność, umiejętności podejmowania trafnych  decyzji

Proaktywna postawa, elastyczność i zorientowanie na cel

Prawo jazdy kat. B, gotowość do częstego podróżowania

Klient oferuje:

Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

Atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity: opieka medyczna, dofinansowanie do karty  sportowej;

Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy;

Ciekawą, dynamiczną pracę w firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki;

Dużą samodzielność działania, realny wpływ na rozwój biznesu i politykę sprzedażową w powierzonym obszarze

Udział w interesujących projektach firmowych

Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju kompetencji zawodowych

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 21949

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul Mokotowska 1, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ HRBank sp. z o.o. będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych