Spedytor Międzynarodowy

Opis stanowiska:

Współpraca z Klientami i podwykonawcami dotycząca realizacji zleceń międzynarodowych,
Monitoring obsługiwanych zleceń, nadzór nad dokumentacją spedycyjną,
Prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń,
Przygotowywanie raportów, wskaźników jakościowych, zestawień,

Wymagania:

Co najmniej 2-letniego doświadczenia w spedycji międzynarodowej, w szczególności w transporcie FTL,
Bardzo dobrej znajomości sektora spedycji międzynarodowej,
Doświadczenia we współpracy z podwykonawcami,
Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny
Bardzo dobrej obsługi MS Office (w szczególności aplikacji Excel),
Wysokiej orientacji na cele i komunikatywności,
Zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów,
Umiejętność dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów, systematyczność,
Umiejętności pracy pod presją czasu,
Efektywnej współpracy w zespole

Nasz Klient oferuje:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej),
Możliwość rozwoju zawodowego,
Ciekawą, dynamiczną pracę w firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki dla przemysłu i motoryzacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
W Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 21949

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul Mokotowska 1, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ HRBank sp. z o.o. będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych