Salesforce Developer

Oferta ważna do: 2019-09-30 Miejsce pracy: praca zdalna

Opis stanowiska

Tworzenie nowoczesnych aplikacji ( produkt ubezpieczeniowy) opartych na technologii Salesforce
Analiza wymagań klienta, programowanie, tworzenie architektury
Dostarczanie najbardziej skutecznych rozwiązań

Wymagania

Znajomość wszystkich etapów tworzenia aplikacji z użyciem platformy Salesforce: projektowanie, implementacja, testowanie, wdrażanie oraz wsparcie tecznicznej
Minimum 2 letnie doświadczenie na wskazanym stanowisku
Znajomość technologii front-end: JavaScript, HTML, CSS
Znajomość technologii: Apex, Visualforce,
Doświadczenie z obiektowym językiem oprogramowania( Java, C++, C#, NETSalesforce itp)
Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji ( SVN, Git)
Kompetencje w zakresie relacyjnych baz danych i SQL
Znajomość zagadnień z dziedziny CRM
Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
Umiejętność analitycznego myślenia
Kreatywność w działaniu
Umiejętność pracy w zespole

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
W Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 21949

Zanim zaaplikujesz zapoznaj się z klauzulą informacyją. Przesłanie CV oznacza zgodę na przetwarzanie przez HR Bank sp.z o.o. Administratora Twoich danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul Mokotowska 1, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ HRBank sp. z o.o. będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych