iOS Developer

Opis stanowiska:

Dbanie o przejrzystość i czystość kodu
Projektowanie i wdrażanie oprogramowania mobilnego dla Klientów z branży finansowej (70% - nowe funkcjonalności, 30% - konserwacja i usuwanie błędów),
Analizę wymagań
Udział w testach wdrożeniowych i systemowych

Wymagania:

Minimum 4 letnie doświadczenie na tym stanowisku
Wykształcenie wyższe techniczne
Bardzo dobra znajomość Swift i Objective-C
Znajomość Xcode, GIT, Jira, Cocoa Touch, Fastlane
Doświadczenie w korzystaniu z REST API
Znajomość SQL i relacyjnych baz danych
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - praca przy projektach zagranicznych
Bardzo dobra organizacja czasu pracy

Nasz Klient oferuje:

Prywatną opieka medyczną od wybranego przez ciebie dostawcy (3 opcje),
Kartę Multisportu
Stabilne zatrudnienie w ramach b2b
Budżet na szkolenia zawodowe (udział w konferencjach)
Przyjazne środowisko pracy
Udział w polskich i międzynarodowych projektach

Zanim zaaplikujesz zapoznaj się z klauzulą informacyją. Przesłanie CV oznacza zgodę na przetwarzanie przez HR Bank sp.z o.o. Administratora Twoich danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul Mokotowska 1, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ HRBank sp. z o.o. będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych