Android Developer

Opis stanowiska:

Odpowiedzialność za tworzenie, rozwój i utrzymanie aplikacji mobilnych (70% - nowe funkcjonalności, 30% - konserwacja i usuwanie błędów)

Udział w testach wdrożeniowych i systemowych,
Udział w analizie wymagań i etapów projektowania

Wymagania:

Praktyczna znajomość języka Java, jego API i otaczającego ekosystemu
Dobra znajomość komponentów Android SDK
Doświadczenie w korzystaniu z Android Studio i systemu kontroli wersji (SVN lub GIT)

Pasja do tworzenia aplikacji mobilnych
Umiejętność przewidywania i rozwiązywania problemów
Dobry angielski w mowie i piśmie

Nasz Klient oferuje:

Prywatną opiekę medyczną
Kartę Multisport

Szkolenia zawodowe i udział w konferencjach

Realny wpływ na projekty
Przyjazne środowisko pracy

Zanim zaaplikujesz zapoznaj się z klauzulą informacyją. Przesłanie CV oznacza zgodę na przetwarzanie przez HR Bank sp.z o.o. Administratora Twoich danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul Mokotowska 1, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ HRBank sp. z o.o. będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych