Młodszy Analityk Systemowy

Oferta ważna do: 2020-02-29 Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • zbieranie i analizę wymagań Klientów
  • tworzenie specyfikacji wymagań
  • modelowanie rozwiązań biznesowych
  • przeprowadzanie testów wewnętrznych
  • współprowadzenie szkoleń
  • analizę błędów
  • weryfikację nowych rozwiązań
  • tworzenie dokumentacji projektowej

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B2 - warunek konieczny
  • minimum rok doświadczenia przy projektach wdrożeniowych systemów IT
  • mile widziany status Studenta lub Absolwenta
  • znajomości relacyjnych baz danych (T-SQL, PL/SQL)
  • zorientowanie na wyniki
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • innowacyjne podejście do wyzwań
  • wysokie umiejętności analityczne

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w międzynarodowym środowisku głównie z Klientami niemieckojęzycznymi
  • szkolenie wdrożeniowe
  • pakiet szkoleń, wspomagających indywidualny rozwój
  • opiekę medyczną i kartę MultiSport

Zanim zaaplikujesz zapoznaj się z klauzulą informacyją. Przesłanie CV oznacza zgodę na przetwarzanie przez HR Bank sp.z o.o. Administratora Twoich danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul Mokotowska 1, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ HRBank sp. z o.o. będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych