Programista PHP

Opis stanowiska

  • Wprowadzenie nowej funkcjonalności do portali oraz rozwój nowych aplikacji
  • Diagnozowanie i poprawianie błędów w serwisie
  • Monitorowanie poprawności działania serwisów (analiza logów błędów lub zgłoszeń od użytkowników)
  • Przeprowadzenie prac porządkujących / refactoringu
  • Przeprowadzenie analiz wykonalności oraz wsparcie przy budowaniu architektury nowych rozwiązań
  • Wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość PHP
  • Praktyczne doświadczenie w korzystaniu z frameworków MVC: Symfony, YII
  • Bardzo dobra znajomość SQL (PostgreSQL, MySQL)
  • Dobra znajomość HTML / CSS / JavaScript
  • Praktyczne doświadczenie w korzystaniu z GIT
  • Doświadczenie w pracy zespołowej zgodnie ze SCRUM
  • Praktyczne doświadczenie w korzystaniu z Varnish, Memcache
  • Znajomość wzorców projektowych i umiejętność stosowania ich w praktyce
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie, kretywność, poczucie humoru
  • Nasz  Klient oferuje:

  • Współpracę ze stabilną, prężnie rozwijającą się firmą multimediową
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Rozwój wiedzy i umiejętności w obszarze rynku internetowego polskiego i zagranicznego
  • Dużą samodzielność i swobodę działania
  • Przyjazną atmosferę pracy bez korporacyjnych ograniczeń
  • Pracę w prestiżowej lokalizacji, w ścisłym Centrum Warszawy
  • Wyśli dokumenty aplikacyjne na adres rekrutacja@hrbank.com.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank Maria Rogalska z siedzibą w Warszawie, przy ul Kirasjerów 4A/8, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ Rogalski IT Consulting będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)