ETL Developer

Oferta ważna do: 2020-02-29 Miejsce pracy: zdalnie ( USA)

Opis stanowiska

-udział we wdrożeniu narzędzia Informatica

- prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w zakresie rozwoju hurtowni danych oraz systemów informacyjnych

-projektowanie algorytmów oraz implementacja procesów ETL

-połączenia usługi sieci Web z usługą Azure Cosmos DB

-połączenia usługi internetowej z AWS

-optymalizacja integracji aplikacji Salesforce w celu zapewnienia wysokiej wydajności wykonywania

-projektowanie, implementacja i rozwój środowisk raportowo-analitycznych w oparciu o środowisko klasy BI

-testowanie rozwiązań informatycznych

-opracowywanie specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej, technicznej i administracyjnej

Wymagania

-minimum 3 - 4 lata doświadczenia z zakresu projektowania, implementacji oraz wdrażania rozwiązań ETL w oparciu o platformę Informatica Power Center

-biegła znajomość języka angielskiego / must have

-bardzo dobra znajomość platformy Informatica Power Center w zakresie budowy procesów ETL

-bardzo dobra znajomość SQL oraz znajomość PL/SQL

-dobra znajomość RDBMS Oracle 9i / 10g w zakresie projektowania baz danych i aplikacji

 -znajomość zagadnień inżynierii systemów informatycznych oraz metodyki ich wytwarzania

-doświadczenie w pracy z Github

- doświadczenie przy projektach łączenia danych z systemem Workday z wykorzystaniem narzędzia Prism będzie atutem

Klient oferuje:

-pracę w międzynarodowym środowisku

-praca w 100% zdalna

-zatrudnienie przez polską firmę z branży IT

Zanim zaaplikujesz zapoznaj się z klauzulą informacyją. Przesłanie CV oznacza zgodę na przetwarzanie przez HR Bank sp.z o.o. Administratora Twoich danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul Mokotowska 1, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ HRBank sp. z o.o. będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych