Office Assistant

Opis stanowiska

Obsługa poczty elektronicznej firmy oraz korespondencji przychodzącej i wychodzącej
Organizacja podróży służbowych: rezerwacja hoteli, przejazdów itp.
Nadzorowanie dostawy artykułów biurowych, spożywczych, higienicznych
Obsługa gości i spotkań w biurze
Dbałość o bieżące funkcjonowanie biura

Wymagania

Samodzielności w powierzonych obowiązkach oraz dobrej organizacji pracy
Znajomości pakietu Office
Język angielski na poziomie komunikatywnym

Nasz Klient oferuje

Zatrudnienie w 100-osobowej firmie informatycznej
Praca w pełnym wymiarze godzin, preferowani studenci zaoczni
Budżet szkoleniowy w wysokości 2500 PLN
Narzędzia pracy: telefon/laptop/CRM
Dobra atmosfera pracy, liczne imprezy integracyjne
Lokalizacja: Rondo Daszyńskiego
Wynagrodzenie w grtaniacach 2500 netto

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowm Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 21949

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul Mokotowska 1, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ HRBank sp. z o.o. będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych