Developera SQL

Opis stanowiska

tworzenie i modyfikację struktur i procedur bazodanowych w obszarze Hurtowni Danych,
optymalizacja procesów ładujących danych (
praca na dużych zbiorach danych)
identyfikacja i analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych pod względem możliwości i sposobu identyfikowanie, uzgadnianie i dokumentowanie wymagań technicznych,
utrzymanie i rozwój nadzorowanych systemów w obszarze Hurtowni Danych

Wymagania

minimum 3 letnie doświadczenie na wyżej wskazanym stanowisku
dobra znajomość SQL, PL/SQL,
praktyczna znajomość baz danych,
doświadczenie w zbieraniu i analizie wymagań dla nowych rozwiązań i zmian w systemach,
samodzielność w działaniu, kreatywność, odpowiedzialność,
dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt b2b

elastyczne godziny pracy

możliwość zdobycia cennego doświadczenia

możliwość rozwoju w firmie o wysokiej pozycji na rynku

pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul Mokotowska 1, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ HRBank sp. z o.o. będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych