Tester Aplikacji

Oferta ważna do: 2019-11-30 Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

Zapewnienie najwyższej jakości tworzonego oprogramowania poprzez testowanie aplikacji zgodnie z wymaganiami,
przygotowywanie scenariuszy testowych end to end'
Tworzenie planów testów i manualnych przypadków testowych,
Manualne wykonywanie scenariuszy i przypadków testowych oraz testów eksploracyjnych,
Zgłaszanie błędów, weryfikowanie poprawionych zgłoszeń,
Przygotowanie raportów
Ścisła współpraca z zespołem Deweloperów i Analityków

Wymagania:

Minimum 2 letnie doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
Umiejętności testowania aplikacji oraz przygotowywania scenariuszy  testowych end to end
Doświadczenie w testowaniu usług restowych
Znajomość narzędzi do testowania interfejsu API
Dobra znajomość jednego z narzędzi testowania (np. HP QC, UTP, ALM, JIRA)
Mile widziany Certyfikat ISTQB
Zdolności logicznego myślenia i wyciągania wniosków
Chęci do nauki, rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności,
Dokładność, rzetelność

Klient oferuje:

Formę współpracy b2b/ bądź umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie 80-100 zł / h
Współfinansowanie nauki j. angielskiego oraz pakietu socjalnego (karta MultiSport, prywatne ubezpieczenie medyczne), uczestnictwo w firmowych eventach, cykliczne wyjazdy integracyjne).
Pracę w polskiej firmie o znaczącej pozycji na rynku

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 21949

Zanim zaaplikujesz zapoznaj się z klauzulą informacyją. Przesłanie CV oznacza zgodę na przetwarzanie przez HR Bank sp.z o.o. Administratora Twoich danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul Mokotowska 1, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ HRBank sp. z o.o. będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych