Tester Aplikacji

Oferta ważna do: 2019-04-30 Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

-zapewnienie najwyższej jakości tworzonego oprogramowania poprzez testowanie aplikacji zgodnie z wymaganiami,
-przygotowywanie scenariuszy testowych end to end'
-tworzenie planów testów i manualnych przypadków testowych,
-manualne wykonywanie scenariuszy i przypadków testowych oraz testów eksploracyjnych,
-zgłaszanie błędów, weryfikowanie poprawionych zgłoszeń,
-przygotowanie raportów
-ścisła współpraca z zespolem Deweloperów i Analityków

Wymagania

-minimum 2 letnie doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
-umiejętności testowania aplikacji oraz przygotowywania scenariuszy  testowych end to end
-doświadczenie w testowaniu usług restowych
-znajomość narzędzi do testowania interfejsu API
-dobra znajomość jednego z narzędzi testowania (np. HP QC, UTP, ALM, JIRA)
-mile widziany Certyfikat ISTQB
-zdolności logicznego myślenia i wyciągania wniosków
-chęci do nauki, rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności,
-dokładność, rzetelność

Klient oferuje

-formę współpracy b2b
-atrakcyjne wynagrodzenie
-współfinansowanie nauki j. angielskiego oraz pakietu socjalnego (karta MultiSport, prywatne ubezpieczenie medyczne), uczestnictwo w firmowych eventach, cykliczne wyjazdy integracyjne).
-pracę w polskiej firmie o znaczącej pozycji na rynku

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank Maria Rogalska z siedzibą w Warszawie, przy ul Kirasjerów 4A/8, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ HRBank Maria Rogalska będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych