Senior Frontend Developer

Oferta ważna do: 2019-10-31 Miejsce pracy: zdalna-Klient z Niemiec

Opis stanowiska

-głównym zadaniem zatrudnionej osoby będzie współtworzenie nowych aplikacji finansowych ( systemy księgowe)

-projektowanie architektury rozwiązan

-pisanie testów automatycznych ( jednostkowe, integracyjne, e2e)

Wymagania

- bardzo dobra znajomość:  HTML/CSS/JavaScript (jQuery), Angular 4, Reactjs, Webpack, Redux/ Mobx, Rest Api

- znajomość programu Adobe Photoshop na poziomie umożliwiającym obsługę dostarczonych layoutów graficznych,

- minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

- wysokie poczucie odpowiedzialności, samodzielność i inicjatywa,

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Nasz Klient oferujemy

- swobodną atmosferę pracy w niewielkim, profesjonalnym 4 osobowym zespole

atrakcyjne wynagrodzeniem adekwatnym do umiejętności i włożonego czasu pracy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w krajowych rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 21949

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul Mokotowska 1, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ HRBank sp. z o.o. będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych