Programista PL/ SQL

Opis stanowiska:

Projektowanie modeli baz danych

Tworzenie widoków i procedur w PL/SQL

Implementacja narzędzi ETL/ELT oraz zapytań w języku SQL

Analiza i optymalizacja istniejących rozwiązań

Dbałość o jakość dostarczanych produktów oraz identyfikacja i rozwiązywanie błędów

Praca z klientami w celu ustalenia i doprecyzowania wymagań

Współpraca z zespołami programistów oraz matematyków

Integracja źródeł danych różnego pochodzenia oraz budowanie interaktywnych raportów

Wymagania:

Dobra znajomość tematyki relacyjnych oraz wielowymiarowych baz danych, zagadnień optymalizacji kodu pod kątem wydajności

Znajomość narzędzi ETL i/lub ELT

Zdolność analizy danych i umiejętność wyciągania wniosków

Znajomość funkcji analitycznych w Oracle

Doświadczenie w integracji różnorodnych źródeł danych

mile widziane:

Doświadczenie w monitorowaniu pracy bazy Oracle (wykonywanie zapytań, jobów, etc.

Znajomość tabel słownikowych (wewnętrznych) Oracle

Znajomość wbudowanych pakietów Oracle

Doświadczenie w pracy z Tableau

Znajomość środowisk Linux i Bash

Podstawy programowania w Java

Nasz Klient oferuje:

Będziemy doceniać Twoje sukcesy, wspierać Cię i wspólnie się rozwijać.

To Ty zdecydujesz, kiedy nadejdzie czas na awans.

Będziemy Cię wynagradzać wg. transparentnego systemu za zaangażowanie i efekty - nagrodzimy Cię dodatkową premią uznaniową.

Damy Ci budżet szkoleniowy oraz dostęp do kafeteryjnego systemu benefitów.

Będziemy integrować się podczas imprez firmowych oraz działowych, a także wspólnie obchodzić Twoje urodziny i inne ważne dla Ciebie wydarzenia.

Cenisz sobie elastyczne godziny pracy? My też, podchodzimy do pracy zadaniowo.

Zamiast zmieniać firmę, będziesz w stanie dobrać projekt, w którym chcesz pracować zgodnie ze swoimi zainteresowaniami, a to dzięki transparentnemu forum projektów.

Będziesz pracować wśród ludzi, dla których otwarta komunikacja nie jest pustym hasłem, a zbiorem konkretnych narzędzi i praktyk.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 21949

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul Mokotowska 1, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ HRBank sp. z o.o. będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych