Analityk Systemowy

Oferta ważna do: 2019-03-31 Miejsce pracy: Poznan

Opis stanowiska

- zbieranie wymagań systemowych (funkcjonalnych i niefunkcjonalnych)

- określanie przypadków użycia systemów informatycznych

- modelowanie danych na poziomie logicznym

 - określanie architektury dla projektowanych systemów

- definiowanie interfejsów oraz przepływu komunikacji między modułami

- modelowanie diagramów aktywności, sekwencji oraz stanów dla modułów projektowanych systemów

- proponowanie i konsultowanie rozwiązań systemowych ze zleceniodawcami oraz realizatorami zdefiniowanych wymagań

 - wsparcie analityczne na etapach projektowania, wytwarzania i testowania systemów informatycznych

Wymagania

- wyższe wykształcenie informatyczne lub pokrewne

- 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

- komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

- doświadczenie w pracy przy projektach IT;

- bardzo dobre umiejętności analityczne;

- bardzo dobre zdolności interpersonalne w zakresie pozyskiwania wiedzy i wymagań;

- umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego uczenia się;

- znajomość: UML, zagadnień związanych z pozyskiwaniem wymagań systemowych i przypadków użycia dla projektów IT, modelowaniem architektury, projektowaniem systemów IT oraz inżynierią oprogramowania;

Nasz Klient oferuje

- indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego, szansa na rozwój w różnych projektach IT.

- długofalową współpracę

- współfinansowanie nauki j. angielskiego oraz pakietu socjalnego (karta MultiSport, prywatne ubezpieczenie medyczne)

 -uczestnictwo w firmowych eventach, cykliczne wyjazdy integracyjne)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank Maria Rogalska z siedzibą w Warszawie, przy ul Kirasjerów 4A/8, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ HRBank Maria Rogalska będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych