Programista baz danych Oracle

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
-projektowanie systemów informatycznych
-tworzenie dokumentacji projektowej
-bezpośredni kontakt z Klientem w ramach realizowanych projektów z branży energetycznej

Wymagania

-Znajomość Oracle Forms/Reports
-Znajomość SQL
-umiejętność optymalizacji kodu i zapytań
-umiejętność pracy pod presją czasu
-komunikatywność,
-otwartość na zdobywanie nowych umiejętności

Nasz klient oferuje

-zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozcji na rynku w ramach b2b lub umowy o pracę
-udział w interesujących projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
-atrakcyjne wynagrodzenie
-pakiet świadczeń socjalnych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank Maria Rogalska z siedzibą w Warszawie, przy ul Kirasjerów 4A/8, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ Rogalski IT Consulting będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)