Analityk Systemowy

Opis stanowiska:

Planowanie i szacowanie pracochłonności analiz systemowo-biznesowych

Wykonywanie analiz systemowo-biznesowych, w tym: pozyskiwanie informacji na temat istniejących procesów i systemów w organizacji, weryfikowanie jakości przygotowanych analiz pod względem kompletności, spójności, jednoznaczności i możliwości testowania, sprawdzanie adekwatności proponowanych rozwiązań do korzyści wynikających z ich wdrożenia

Dokumentowanie wymagań systemowo-biznesowych

Pomoc analityczna na etapie testów akceptacyjnych

Wsparcie analityczne w okresie wdrożenia

Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka lub ekonomia)

Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku analityka IT / analityka systemowo-biznesowego potwierdzone praktyką w projektach

Bardzo dobra znajomość notacji UML, BPMN

Znajomość systemów Enterprise Architect, MS Office, JIRA, SharePoint

Znajomość metodyk Waterfall , SCRUM, Agile

Znajomość SQL i praktyka w pracy z bazami danych

Znajomość technologii WebServices, XML

Wysoko rozwinięte zdolności analityczne

Bardzo dobra organizacja czasu prac

Nasz Klient oferuje:

Pracę w międzynarodowym środowisku

Współpraca w ramach kontraktu b2b

Opieka medyczna

Możliwość rozwoju zawodowego

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
W Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 21949

Zanim zaaplikujesz zapoznaj się z klauzulą informacyją. Przesłanie CV oznacza zgodę na przetwarzanie przez HR Bank sp.z o.o. Administratora Twoich danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul Mokotowska 1, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ HRBank sp. z o.o. będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych