Oracle Developer

Opis stanowiska

Realizacja wyceny zadań w ramach projektów informatycznych w zakresie produkcji oprogramowania

Projektowanie struktury danych i algorytmów przetwarzania danych

Implementacjęprocesów przetwarzających dane przy użyciu języka SQL i PL/SQL

Budowę GUI przy użyciu narzędzi OracleForms

Wsparcie w realizacji testów akceptacyjnych, regresji i wydajnościowych wdla wspieranych aplikacji

Tworzenie dokumentacji technicznej

Współpraca z obszarami biznesowymi przy analizie nowych wymagań dotyczących wspieranych systemów

Wymagania

Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w budowie systemów opartych o relacyjna bazę danych Oracle

Bardzo dobra znajomość języków Oracle SQL, PL/SQL

Bardzo dobra znajomość narzędza OracleForms

Doświadczenie w analizie wymagań biznesowych z perspektywy prac programistycznych

Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

Komunikatywność i umiejętność współpracy

Odpowiedzialność, duża samodzielność, zaangażowanie

Dodatkowym atutem będzie:
Znajomość systemu wersjonowania GIT, Bitbucker, Jira
Znajomość metodologii SCRUM/ AGILE

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank Maria Rogalska z siedzibą w Warszawie, przy ul Kirasjerów 4A/8, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ HRBank Maria Rogalska będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych