Spedytor morski

Oferta ważna do: 2017-09-30 Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

Planowanie i realizowanie usług spedycji morskiej
Budowanie długotrwałych relacji z klientami
Opracowywanie założeń budżetowych oraz odpowiedzialność za realizację budżetu,
Prowadzenie dokumentacji transportowej i dobór przewoźników

Wymagania

Min. roczne doświadczenie w samodzielnej realizacji zleceń spedycji morskiej
Znajomość dokumentacji związanej z transportem morskim
Dobra znajomość języka angielskiego
Umiejętność budowania biznesowych relacji z Klientami i podwykonawcami
Nastawienie na cele
Kreatywność w rozwiązywaniu problemów
Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

Możliwość pracy w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Samodzielne stanowisko pracy
Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę + benefity
Przyjazne środowisko pracy
Realną możliwość awansu zawodowego w strukturach firmy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank Maria Rogalska z siedzibą w Warszawie, przy ul Kirasjerów 4A/8, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ Rogalski IT Consulting będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)