Strategiczny Zakupowiec

Oferta ważna do: 2017-10-31 Miejsce pracy: Sońsk k. Ciechanowa

Opis stanowiska

·         pozyskiwanie dostawców surowca i materiałów do produkcji w Polsce i krajach Europy Wschodniej

·         poszukiwanie i ocena potencjalnych poddostawców kierując się jakością wykonywanych usług, ceną i terminem dostaw

·         negocjowanie warunków handlowych i  ofert zakupowych

·         bieżąca analiza zarówno dla nowych jak i istniejących klientów

·         bliska współpraca z działem zakupów i działem zarządzania projektami w spółkach  handlowych i produkcyjnych -  (komunikacja w języku angielskim)

Wymagania

·         dyspozycyjność, umiejętności analitycznego myślenia, orientacja na wynik

·         3 lat doświadczenia zawodowego w branży zakupowej związanego z pozyskiwaniem surowców do produkcji

·         umiejętności techniczne - znajomości technologii procesów produkcyjnych z drewna i metalu

·         wyższego wykształcenia o profilu technicznym lub ekonomicznym

·         wiedzy i umiejętności w dziedzinie procesów zakupowych

·         znajomości języka angielskiego w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie – warunek konieczny

·         znajomości języka rosyjskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana

·         posiadania prawa jazdy kat. B

·         gotowości do częstych podróży służbowych w kraju i zagranicą

·         umiejętności negocjacyjnych, komunikacyjnych ,  przywódczych oraz otwartości na zmiany

Oferujemy

·         ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku

·         niezbędne narzędzia pracy wymagane na tym stanowisku

·         atrakcyjne warunki zatrudnienia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank Maria Rogalska z siedzibą w Warszawie, przy ul Kirasjerów 4A/8, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ Rogalski IT Consulting będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)