Analityk systemowy

Opis stanowiska

współtworzenie i identyfikowanie potrzeb biznesowych

zarządzanie wymaganiami nasystemy IT oraz przygotowywanie dokumentów analizy wstępnej/baclogu i szczegółowej w ramach inicjatyw i projektów strategicznych

oszacowanie pracochłonności analiz IT, identyfikację systemów wymagających zmian, identyfikacji interesariuszy i powiązań w ramach inicjatyw

współpraca z Architektem Rozwiązania i Architektem Systemowym przy opracowaniu koncepcji dla inicjatyw

Wymagania

znajomość instrumentów finansowych oraz rozwiązań informatycznych w zakresie ubezpieczeń i funduszy inwestycyjnych/ sektor ubezpieczeń

praktyczna znajomość UML i SQL

znajomość metodyk zwinnych Agile

doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów analizy wstępnej i szczegółowej w realizowanych projektach na podstawie specyfikacji potrzeb

umiejętność praktycznego zastosowania narzędzi do modelowania procesów - w szczególności Enterprise Architekt

Oferujemy

pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ( projekt w sektorze bankowym)

niepowtarzalną kulturę organizacyjną

inicjatywę i rozwój

ciekawe projekty i nowoczesne technologie

bogaty pakiet socjalny

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank Maria Rogalska z siedzibą w Warszawie, przy ul Kirasjerów 4A/8, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ HRBank Maria Rogalska będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych