Architekt Biznesowy / Korporacyjny

Opis stanowiska

Uczestnictwo w planowaniu i projektowaniu modeli architektury korporacyjnej banku

Wsparcie programów transformacyjnych banku

Zarządzanie wymaganiami architektonicznymi, nadzorowanie przestrzegania zasad ładu architektonicznego

Nadzorowanie realizacji projektów i programów pod kątem ich zgodności z opracowanymi modelami architektury korporacyjnej

Nadzorowanie wdrażania i stosowania narzędzi informatycznych pełniących rolę repozytorium architektury korporacyjnej

Wymagania

Wykształcenie wyższe informatyczne/techniczne;

Umiejętność posługiwania się ramami architektonicznymi TOGAF, znajomość szablonów i sposobów opisu architektury systemów informatycznych;

Certyfikat TOGAF, mile widziane certyfikacja ArchiMate;

Znajomość narzędzi służących do modelowania architektury, umiejętność modelowania w UML, BPMN oraz ArchiMate;

Wiedza na temat dobrych praktyk z obszaru zarządzania IT (np. ITIL, COBIT);

Umiejętność zarządzania projektami i/lub programami,

Dobra organizacja pracy,

Dobra znajomość języka angielskiego;

Doświadczenie uczestnictwa w projektach dotyczących transformacji organizacji związanych z istotną transformacją złożonej architektury IT;

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul Mokotowska 1, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ HRBank sp. z o.o. będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych