Architekt Java/ Team Lider

Opis stanowiska:

Projektowanie architektury nowych systemów/aplikacji,
Zarządzanie zespołem developerów odpowiedzialnych za utrzymanie i rozwój istniejących aplikacji,

Wymagania:

Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym
Doświadczenie zawodowe: min. 6-letnie doświadczenie w Java

Kluczowe kompetencje:
Doskonała znajomość języka Java i technologii JEE,
Znajomość technologii Spring, Spring Security, Hibernate, AJAX, Wzorce projektowe + SOLID, HTML5, SQL, Jenkins, Docker, Gerrit, Maven, Gradle, SonarQube, AngularJS,
Znajomość wzorców projektowych i architektonicznych
Znajomość zagadnień związanych z integracją systemów
Znajomość serwerów aplikacyjnych Tomcat, JBOSS
Znajomości usług sieciowych w standardach SOAP i REST (JSON)
Znajomość systemów kontroli wersji GIT
Znajomość relacyjnych baz danych i SQL ze szczególnym uwzględnieniem bazy Oracle
Umiejętność pracy w metodykach zwinnych
Znajomość zagadnień z obszarów CI/CD

Nasz Klient oferuje:

Pracę w ramach kontraktu b2b
Pracę w międzynarodowej firmie w sektorze ubezpieczeń

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 21949

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul Mokotowska 1, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ HRBank sp. z o.o. będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych