Monter instalacji wentylacyjnych

Oferta ważna do: 2018-12-31 Miejsce pracy: całe Niemcy

Opis stanowiska

-motaż wentylacji w blokach mieszkalnych

-wewnętrzne instalacje budowlane

-praca na dużych projektach budowlanych

Wymagania

-dyplom potwierdzający kwalifikacje np. jako monter instalacji wentylacyjnych lub/ i wieloletnie doświadczenie praktyczne w tej dziedzinie( chętnie dyplom mechanika konstrukcji lub ślusarza, możliwe dodatkowe kwalifikacje jak spawanie PPS, instalcje w pomieszczeniach czystych, lutowanie lutem twardym lub technika pneumatyczna)

-prawo jazdy kategorii B

-gotowość do montażu

-umiejętność pracy w zespole i gotowość do pracy

-znajomosc j. niemieckiego/ angielskiego (mile widziana)

Oferujemy

-umowa o pracę na czas nieokreślony atrakcyjne wynagrodzenie

-diety do 30 dni urlopu w roku

-dodatki urlopowe i bożonarodzeniowe

-wysokiej jakości wyposażenie narzędziowe i maszynowe odzież robocza

-samochód służbowy (od miejsca zamieszkania) z własną kartą paliwową kursy j. niemieckiego/ angielskiego w  oddziale we Wroclawiu

-możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego w akademii firmy

-zakładowe zabezpieczenie emerytalne PLUS CARD

-status pacjenta prywatnego organizacja noclegu w miejscu pracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank Maria Rogalska z siedzibą w Warszawie, przy ul Kirasjerów 4A/8, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ HRBank Maria Rogalska będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych