Wdrożeniowiec systemów klasy ERP/ Programista SQL

Oferta ważna do: 2018-12-31 Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

udział w realizacji projektów wdrożeniowych
analiza wymagań biznesowych i technicznych klienta w zakresie oprogramowania
instalacja, testowanie i konfiguracja systemów informatycznych
wsparcie techniczne i merytoryczne dla klientów i pracowników
programowanie w języku SQL, platforma MS SQL Server,

Wymagania

dobra znajomość języka programowania SQL oraz zasad funkcjonowania relacyjnych baz danych,
minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku wdrożeniowca/ konsultanta/programisty SQL
wykształcenie wyższe inżynierskie/ informatyczne
wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
determinacja w rozwiązywaniu problemów biznesowych przedsiębiorstw,
prawo jazdy kategorii B,
dobra znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i dynamicznym rozwoju,
atrakcyjne wynagrodzenie,
umowę o pracę bądź kontrakt b2b
niezbędne narzędzia pracy: telefon/laptop/samochód
opieka medyczna

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank Maria Rogalska z siedzibą w Warszawie, przy ul Kirasjerów 4A/8, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ HRBank Maria Rogalska będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych