Groovy/DevOps Engineer

Opis stanowiska:

tworzenie środowisk dla zespołów developerskich

automatyzacja procesów CI/CD

monitoring działania aplikacji na chmurze

automatyzacja codziennych zadań administracyjnych, centralizacja konfiguracji, standaryzacja środowisk na OpenShift (pisanie skryptów automatyzujących)

świadczenie wsparcia dla zespołów developerskich

migracje środowisk do chmury

Wymagania:

doświadczenie w automatyzacji CI/CD

bardzo dobrą znajomość narzędzia Jenkins obejmującą tworzenie jobów oraz pipelines

znajomość języka programowania wspierającego tworzenie Jenkins pipelines (najlepiej Groovy, Java)

umiejętność budowania obrazów w oparciu o Docker

znajomość narzędzi i konfiguracji BitBucket, Gitea oraz Sonar

znajomość narzędzi do monitoringu: Zabbix /Prometheus/Graphana

mile widziana znajomość platformy OpenShift

mile widziana znajomość środowiska chmurowego AZURE

znajomość systemów operacyjnych Unix/Linux w tym doświadczenie w pisaniu skryptów w bash

Klient oferuje:

pracę w firmie z branży ubezpieczeń

ciekawe, interesujące projekty, na które masz bezpośredni wpływ

praca w ramach kontraktu b2b

pakiet medyczny Lux Med (za dopłatą jest dostępny pakiet rodzinny)

imprezy integracyjne

model pracy hybrydowy ( zdalna+home office)

Zanim zaaplikujesz zapoznaj się z klauzulą informacyją. Przesłanie CV oznacza zgodę na przetwarzanie przez HR Bank sp.z o.o. Administratora Twoich danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul Mokotowska 1, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ HRBank sp. z o.o. będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych