Senior Android Devloper

Firmy specjalizująca się w tworzeniu rozwiązań Internetu Rzeczy (IoT) dla producentów akcesoriów konsumenckich i przemysłu.

Opis stanowiska

praca w zespołach do 10 osób.

rozwój istniejącego systemu, dodawanie funkonalności.

  • projektowanie i implementację rozwiązań informatycznych
  • dbanie o jakość kodu źródłowego
  • współpracę z pozostałymi członkami zespołu

Wymagania

  • minimum 4 latq doświadczenia jako Android developer
  • znajomość komponentów UI i cyklu życia aplikacji Android
  • MVP, MVVM
  • RxKotlin i RxJava
  • DI
  • SOLID
  • Git
  • znajomość testów jednostkowych i funkcjonalnych
  • język angielski komunikatywny

Mile widziane:

  • Retrofit
  • SQLite
  • Git flow

Nasz Klient oferuje:

  • wyjazdy zagraniczne
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym zespole
  • szkolenia
  • pakiet medyczny i sportowy
    praca 100% zdalna.

stawka w granicach 100-130 zł/h

Zanim zaaplikujesz zapoznaj się z klauzulą informacyją. Przesłanie CV oznacza zgodę na przetwarzanie przez HR Bank sp.z o.o. Administratora Twoich danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul Mokotowska 1, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ HRBank sp. z o.o. będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych