Solution Designer

Oferta ważna do: 2021-04-30 Miejsce pracy: praca w 100% zdalna

Polska 100 osobowa firma z branży IT.

Praca przy projekcie z branży mediowej

100% zdalnie

Opis stanowiska:

·         Zbieranie oraz tworzenie wymagań technicznych, w tym:

o   analiza stanu obecnego (w jaki sposób działają procesy, systemy integracje

o   zbieranie i uszczegółowienie wymagań biznesowych/systemowych/technicznych na potrzeby developmentu
(ścisła współpraca z Klientem)

o   przygotowanie projektu technicznego nowych wymagań na potrzeby developmentu

·         Przygotowanie dokumentacji poprojektowej dla systemów

·         Udział w testach akceptacyjnych tworzonych rozwiązań

·         Wsparcie klienta w testach UAT

Wymagania:

Stack technologiczny:

·         Java 8/11

·         Spring, SpringBoot

·         Mybatis

·         mile widziana znajomość FE: AngularJS , Bootstrap, React

·         Dużo integracji opartej na WS REST/SOAP i linkach bazodanowych

·         Kafka

·         Mikroserwisy (Kubernetes, Docker)

·         PL/SQL

·         Bazy danych: Oracle, MySQL, PostgreSQL

·         Chmura AWS

·         ELK Stack

Oczekiwania:

·         Wykształcenie techniczne

·         Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku architekta/senior developera/ solution designera

·         Praktyczna wiedza i umiejętności programistyczne z prezentowanego techstacku

·         Umiejętność tworzenia zrozumiałych, jednoznacznych i przejrzystych technicznych dokumentów projektowych

·         Znajomość nowoczesnych trendów w IT

·         Bardzo dobra znajomość aspektów i wzorców integracyjnych

·         Doświadczenie w pracy z mikroserwisami

·         Znajomość zasad SOLID, DRY, KISS, YAGNI

Nasz Klient oferuje:

·         Pracę w polskiej 100 osobowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         Możliwość wyboru formy współpracy b2b lub umowa o pracę

·         Elastyczny czas pracy

·         Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

·         Prywatna opieka medyczna

·         Pakiet multisportu

Zanim zaaplikujesz zapoznaj się z klauzulą informacyją. Przesłanie CV oznacza zgodę na przetwarzanie przez HR Bank sp.z o.o. Administratora Twoich danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul Mokotowska 1, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ HRBank sp. z o.o. będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych