Programista PL/ SQL

Opis stanowiska:

-prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w systemach informatycznych opartych o technologie Oracle,

-projektowanie algorytmów oraz implementacja procesów ETL i obliczeniowych, głównie w zakresie kalkulacji RWA i wymogów kapitałowych banku

-projektowanie baz danych i martów raportowo-analitycznych oraz udostępnianie danych narzędziom raportowym BI,

-testowanie rozwiązań informatycznych,

-opracowywanie specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej, technicznej i administracyjnej,

-przygotowywanie odbiorów oprogramowania i uczestnictwo w przekazywaniu systemów do eksploatacji,

-tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i funkcjonalnej systemu,

-prowadzenie ustaleń z jednostkami biznesowymi (pion ryzyka) w zakresie implementowanych zmian,

-reverse engineering oprogramowania zaimplementowanego w technologii SAS w celu jego migracji do innych technologii

Wymagania:

-minimum 3 lata doświadczenia na wskazanym stanowisku  z zakresu projektowania, implementacji i wdrażania systemów informacyjnych w środowisku bazy danych Oracle

-dobra znajomość RDBMS Oracle 11g / 12c lub wyższych w zakresie projektowania baz danych i aplikacji

-bardzo dobra znajomość SQL oraz znajomość PL/SQL

-znajomość zagadnień inżynierii systemów informatycznych oraz metodyki ich wytwarzania

-podstawowa znajomość SAS 4GL, w tym makroprogramowania

-umiejętność współpracy z klientem biznesowym oraz wewnętrznym i dostawcą zewnętrznym

-wysoka komunikatywność

-zdolność prowadzenia negocjacji

Nasz Klient oferuje:

-praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku IT

( firma dostarcza usług dotyczących integracji danych, Big Data, zarządzania wiedzą, usługi w chmurze)

-pracę przy projekcie w sektorze bankowym

-szkolenia produktowe

-opiekę medyczną w firmie Lux Med

-dofinansowanie do pakietu sportowego

-imprezy i wyjścia integracyjne

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
W Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia widniejemy pod numerem 21949

Zanim zaaplikujesz zapoznaj się z klauzulą informacyją. Przesłanie CV oznacza zgodę na przetwarzanie przez HR Bank sp.z o.o. Administratora Twoich danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul Mokotowska 1, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ HRBank sp. z o.o. będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych