SENIOR iOS DEVELOPER

Kontrakt B2B, Umowa o pracę
Cała Polska, Warszawa, Zdalnie
Opublikowano 3 lata temu

Cechy wyróżniające

KategoriaiOS Developer
Job LevelSenior
Job IndustryIT rozwój i oprogramowanie
Oferta ważna do:30.09.2021
Wynagrodzenie18.000zł - 22.000zł

OPIS STANOWISKA

  • tworzenie aplikacji iOS we współpracy z innymi członkami zespołu lub samodzielnie
  • projektowanie i definiowanie architektury aplikacji oraz jej współpracy z zewnętrznymi urządzeniami / systemami backendowymi
  • stosowanie najlepszych praktyk (best practices) oraz dbanie o jakość kodu

WYMAGANIA

  • doświadczenie w implementacji oraz projektowaniu aplikacji iOS minimum 4 lata
  • znajomość architektury, komponentów UIKit i cyklu życia aplikacji iOS
  • wzorce projektowe
  • Swift, Objective-C
  • Xcode
  • Git
  • RxSwift
  • Angielski

Mile widziane

  • znajomość architektury MVVM (z wykorzystaniem RxSwift)
  • znajomość Combine
  • doświadczenie w programowaniu watchOS
  • znajomość ARKit
  • Git flow

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • ciekawe projekty (aplikacje IoT, Smart Home, IT w medycynie i przemyśle)
  • praca w międzynarodowym zespole (wyjazdy zagraniczne)
  • stosowanie najnowszych rozwiązań i technologii (tworzymy aplikacje, które wykorzystują najnowsze funkcjonalności systemu iOS)
  • możliwość rozwoju (indywidualna ścieżka, szkolenia i konferencje branżowe)
  • pakiet medyczny i sportowy
  • praca w 100% zdalna

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 21949

Zanim zaaplikujesz zapoznaj się z Klauzulą informacyjną Przesłanie CV oznacza zgodę na przetwarzanie przez HR Bank sp. z o.o. Administratora Twoich danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Mokotowska 1, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, że HR Bank sp. z o.o. będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder