SENIOR .NET DEVELOPER

Umowa o pracę
Cała Polska, Hybrydowo, Warszawa
Opublikowano 3 lata temu

Cechy wyróżniające

Kategoria.NET Developer
Job LevelMid/ Regular, Senior
Job IndustryIT rozwój i oprogramowanie
Oferta ważna do:31.10.2021

OPIS STANOWISKA:

Osoba dołączy do zespołu badań i rozwoju ( R&D) w międzynarodowej firmie z biurami w Europie i USA.

  • rozwój wielokrotnie nagradzanego rozwiązania IT w zakresie bezpieczeństwa (Identity and Access Management area)
  • ścisła współpraca z Product Ownerem, Scrum Masterem  oraz innymi Programistami na temat dalszego rozwoju produktu.
  • zaangażowanie w pracę na wszystkich etapach cyklu życia projektu
  • wykonywanie recenzji kodu równorzędnego i sesje programowania równorzędnego
  • odpowiedzialność za jakość
  • ścisła współpraca z zespołem QA.

WYMAGANIA:

  • przynajmniej 5-letnie doświadczenie w programowaniu w C #, .NET i SQL
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • doświadczenie z produktami SaaS lub ściśle zintegrowanymi przepływami pracy CI / CD
  • technologie:
    • C # i .NET
    • JavaScript i programowanie front-end (REACT to plus)
    • Microsoft SQL Server
    • Automatyzacja testów (jednostkowe, integracyjne, wydajnościowe, testowanie interfejsu użytkownika)

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • dodatkowe 5 dni urlopu
  • elastyczne godziny pracy
  • karta sportowa
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • praca w międzynarodowym zespole/ integracyjne wyjazdy służbowe do Danii
  • premia roczna uzależniona od wyników firmy
  • obecnie praca w 100% zdalna, po okresie Covidowym praca w biurze firmy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 21949

Zanim zaaplikujesz zapoznaj się z Klauzulą informacyjną Przesłanie CV oznacza zgodę na przetwarzanie przez HR Bank sp. z o.o. Administratora Twoich danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Mokotowska 1, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, że HR Bank sp. z o.o. będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder