SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Umowa o pracę
Hybrydowo, Mazowieckie
Opublikowano 3 lata temu

Cechy wyróżniające

KategoriaSpedytor Międzynarodowy
Job LevelSpecjalista
Job IndustryLogistyka/ Transport/ Spedycja, Zasoby ludzkie
Oferta ważna do:2021-04-30
Wynagrodzenie4000zł - 5000zł netto

Opis stanowiska

  • Budowanie długofalowej współpracy z Klientami i podwykonawcami dotyczącej organizacji i realizacji zleceń międzynarodowych,
  • optymalizacja kosztów spedycyjnych, poszukiwanie i pozyskiwanie przewoźników
  • Wyszukiwanie i planowanie usług przewozowych, ustalanie warunków transportu
  • monitoring obsługiwanych zleceń, nadzór nad dokumentacją spedycyjną,
  • przygotowywanie raportów, wskaźników jakościowych, zestawień,
  • dbanie o wysoką jakość / terminowość realizowanych zadań.

Wymagania

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w spedycji międzynarodowej, w szczególności w transporcie FTL,
  • bardzo dobra znajomość sektora spedycji drogowej/ międzynarodowej,
  • doświadczenie we współpracy z podwykonawcami,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny, język niemiecki będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra obsługa MS Office (w szczególności aplikacji Excel),
  • wysoka orientacja na cele i komunikatywność,
  • zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów, systematyczność,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • efektywna współpraca w zespole.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku,
  • model pracy hybrydowy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych (pakiet medyczny i sportowy)
  • bony Sodexo
  • lokalizacja: okolice Pruszkowa
  • dofinansowanie 1000 zł wczasy pod gruszą

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 21949

Zanim zaaplikujesz zapoznaj się z Klauzulą informacyjną Przesłanie CV oznacza zgodę na przetwarzanie przez HR Bank sp. z o.o. Administratora Twoich danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Mokotowska 1, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, że HR Bank sp. z o.o. będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder