Key Account – Export EU

Umowa o pracę
Cała Polska, Hybrydowo, Warszawa
Opublikowano 4 tygodnie temu

Cechy wyróżniające

KategoriaKey Account Specialist
Job LevelSpecjalista
Job IndustryInżynieria
Oferta ważna do28.02.2022
Wynagrodzeniedo 9000 brutto miesięcznie

Opis stanowiska

Praca dla renomowanej firmy – lidera na rynku inżynierii sanitarnej.

  • organizowanie i zarządzanie sprzedażą urządzeń z branży inżynierii sanitarnej na rynkach międzynarodowych
  • przygotowywanie i realizowanie długoterminowych planów i celów sprzedaży dla wyznaczonej grupy klientów (importerzy i dystrybutorzy)
  • nawiązywanie owocnych i partnerskich relacji z potencjalnymi klientami oraz utrzymywanie dotychczasowych
  • nadzór nad realizacją zawartych umów
  • prezentacja materiałów handlowych i produktów
  • realizacja strategii firmy i planów sprzedażowych
  • analizowanie i monitorowanie rynku, a zwłaszcza największych graczy rynkowych, działań konkurencji, trendów rynkowych oraz potrzeb klientów
  • przygotowanie budżetu sprzedażowego i nadzór nad jego realizacją
  • raportowanie zarządcze – analiza i nadzór nad wskaźnikami KPI
  • aktywny udział w targach i konferencjach polskich i zagranicznych

WYMAGANIA

  • minimum 3 letnie doświadczenie poparte sukcesami w branży inżynierii sanitarnej (klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo)
  • doświadczenie we wdrażaniu nowych brandów na rynki zagraniczne
  • zorientowanie na wyniki
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji handlowych
  • umiejętność proaktywnego nawiązywania współpracy i budowania relacji z klientem biznesowym
  • szukanie i proponowanie nowych, kreatywnych rozwiązań dla firmy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego/rosyjskiego lub niemieckiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu i w permanentnej zmianie
  • zaangażowanie i sumienność w realizacji powierzonych zadań.

KLIENT OFERUJE

  • dołączenie do zespołu renomowanej firmy – lidera na rynku inżynierii sanitarne
  • praca przy ambitnych, międzynarodowych projektach
  • możliwość współtworzenia struktur sprzedażowych w Europie
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • ubezpieczenie medyczne
  • szerokie perspektywy rozwoju kariery i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • comiesięczne premie

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 21949

Zanim zaaplikujesz zapoznaj się z Klauzulą informacyjną Przesłanie CV oznacza zgodę na przetwarzanie przez HR Bank sp. z o.o. Administratora Twoich danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez HR Bank sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Mokotowska 1, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, że HR Bank sp. z o.o. będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder