Spedytor Międzynarodowy

Numer referencyjny: SM/04/2023

Miejsce pracy: Warszawa

Opublikowano 1 rok temu

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • budowanie i utrzymywanie  długotrwałych relacji biznesowych z klientami i podwykonawcami
  • kontrola dokumentacji transportowo-spedycyjnej
  • współpraca z kierowcami
  • stała optymalizacja kosztów operacyjnych
  • rozliczanie zleceń spedycyjnych
  • dbanie o wysoką jakość i terminowość
  • przygotowywanie raportów, wskaźników i zestawień

Wymagania

Wymagania:

  • minimum 2 letnie  doświadczenie w pracy Spedytora drogowego
  • znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • samodzielność w dotychczasowej pracy, tj. w pozyskiwaniu i obsłudze klientów – zarówno firmy spedycje jak i klientów bezpośrednich (firmy handlowe, produkcyjne)
  • doświadczenie w obsłudze spedycyjnej klientów – tzn. spedycję rozumianą jako organizowanie transportu drogowego (zarówno FTL jak i LTL w kraju jak i za granicą)
  • umiejętność obsługi giełd transportowych – min.: Trans.eu, Timocom;
  • znajomość przepisów i procedur transportowo-spedycyjnych
  • chęć, zapał, entuzjazm do pracy
  • analityczne myślenie
  • nastawienie na realizację celów

Klient oferuje

Klient oferuje:

  • pracę w międzynarodowej firmie o długotrwałej tradycji  w obszarze spedycji
  • możliwość zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • po okresie próbnym udział w systemie premiowym 2+2; (2% od wypracowanej marży do podziału na wszystkich członków zespołu + 2% od indywidualnie wypracowanej marży – warunkiem premii jest realizacja budżetu miesięcznego przez dział)
  • premia roczna
  • wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i kwalifikacji ( 6500-8000 brutto)
  • po okresie próbnym możliwość pracy w 100% zdalnej
  • dofinansowania opieki medycznej w PZU, karty multisportu, zajęć kulturalno -sportowych, do samodzielnego zorganizowanego wypoczynku
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie kolegów z zespołu