Fullstack Developer

Numer referencyjny: FD/09/23

Miejsce pracy: cała Polska

Posted 7 months ago

Opis stanowiska

Zakres realizowanych prac:

  • Implementacja nowoczesnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeniowym,
  • Kreowanie rozwiązań opartych o rozproszoną architekturę mikroserwisową,
  • Współpraca w zgranym zespole Scrumowym, częste niezależne wdrożenia, kod co 2 tyg. na produkcji,
  • Wsparcie Senior Developerów, chętnie dzielących się wiedzą i zorientowanych na wytwarzanie kodu wysokiej jakości,

Stos technologiczny: JAVA, Spring, Angular, KAFKA, Docker, Kubernetes – regularny update stosu do najnowszych wersji,

Narzędzia wspierające development: Intelij, Jira, Bitbucket, Bamboo, Sonar + code review, CI/CD

Wymagania

Wymagania:

  • Min. 4 lata doświadczenia w projektach komercyjnych,
  • Umiejętność pisania czystego i testowalnego kodu,
  • Znajomość Java 11+, Spring (SpringCore, SpringBoot, SpringCloud, SpringData) co najmniej 2.5, Hibernate
  • Znajomość technologii frontendowych: Angular 12+, Typescript, HTML, CSS, LESS
  • Znajomość integracji z zastosowaniem komunikacji REST, KAFKA, SOAP
  • Znajomość wzorców projektowych i architektonicznych
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych i integracyjnych (Spock Framework)
  • Znajomość relacyjnych baz danych: PostgreSQL
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT (Gitflow), Bitbucket
  • Znajomość narzędzi: Docker, Kubernetes, Maven, Bamboo/Jenkins
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole

Klient oferuje

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w ramach kontraktu B2B
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeń
  • Możliwość udziału w projektach ogólnofirmowych
  • Pakiet benefitów
  • Pracę zdalną

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.