SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Numer referencyjny:

Miejsce pracy: Błonie

Opublikowano 6 miesięcy temu

Opis stanowiska

  • Obsługa międzynarodowych zleceń transportowych oraz monitorowanie ich przebiegu
  • Bieżąca współpraca z przewoźnikami
  • Aktywne pozyskiwanie i realizacja zleceń spedycyjnych FTL i/lub LTL na trasach międzynarodowych
  • Nawiązywanie współpracy oraz budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami i przewoźnikami
  • Dbanie o jakość i terminowość dostaw

Wymagania

  • 2-letnie doświadczenie w spedycji międzynarodowej
  • Znajomość specyfiki przewozów w temperaturze kontrolowanej
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze ładunków LTL będzie bardzo dużym atutem
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (min. B1)
  • Doświadczenie w bezpośredniej współpracy z klientami i przewoźnikami
  • Umiejętność budowania partnerskich relacji biznesowych
  • Kompetencje negocjacyjne
  • Samodzielność i proaktywność
  • Umiejętność podejmowania trafnych decyzji pod presją czasu
  • Zorientowanie na cel i wyniki

Klient oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz transparentny system premiowy
  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Długofalowe zatrudnienie z możliwością dalszego rozwoju
  • Dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy
  • Pracę w fajnym i zgranym zespole
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do Karty Multisport
  • Bezpłatna nauka języków obcych
  • Płatny program poleceń pracowniczych
  • Dopłata do posiłków
  • Spotkania integracyjne
  • Bezpłatny parking dla pracowników
  • Bony świąteczne