Elżbieta Orzełowska

Członek Zarządu

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania /Polish Open University (POU) w Warszawie (od 2015r. Akademia Finansów i Biznesu Vistula), gdzie ukończyłam studia magisterskie o specjalności Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz studia licencjackie z Zarządzania Biznesem.
Dodatkowo uzyskałam brytyjski dyplom Bachelor of Arts nadawany przez Oxford Brookes University.
Absolwentka Studiów podyplomowych na Uniwersytecie SWPS o specjalności: Job-coaching, doradztwo zawodowe, edukacyjne i coaching kariery. Facylitator Job Crafting – nowej metody budującej poczucie sensu pracy.

Od kilku lat jestem zaangażowana w poszukiwanie Kandydatów, głównie dla sektora finansowego, zwłaszcza dla liderów rynku ubezpieczeń. W zależności od zapotrzebowania opracowuję rozwiązania dostosowane do potrzeb Klienta. Z pasją prowadzę projekty rekrutacyjne end to end, przede wszystkim odkrywając i dostarczając najlepsze talenty w konkurencyjnym świecie Outsourcingu Kadr IT.

Doświadczenie nabyte w trakcie realizacji różnorodnych projektów, często o bardzo specyficznych potrzebach firmy pod kątem technologii IT, zakończonych sukcesem może być wartościowe i przydatne dla przyszłego Klienta.

Program poleceń

Program poleceń pracowniczych HR BANK to dobry system rekomendacji łączący sprawnie firmy i kandydatów. Zapoznaj się...

Polityka prywatności

Dane osobowe są zawsze przetwarzane zgodnie z przepisami prawa. Przeczytaj więcej o naszej polityce prywatności

pl_PLPolski