FullStack Java Developer

Numer referencyjny: FD/08/23

Miejsce pracy: Warszawa

Opublikowano 10 miesięcy temu

Opis stanowiska

ZAKRES ODPOWIEDZIALNOŚCI:

  • Projektowanie i programowanie zmian w systemie windykacyjnym firmy
  • Rozbudowa monolitycznego systemu o nowe komponenty tworzone w architekturze mikrousługowej (prywatna chmura)
  • Aktywny udział w pracach zespołu na etapie analizy / projektowania / wdrażania i utrzymania rozwiązań

Wymagania

WYMAGANIA

  • Minimum 4 lata doświadczenia w projektach komercyjnych
    Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym
  • Ugruntowana znajomość języka Java 8+,JEE, zasad programowania obiektowego oraz wzorców projektowych
  • Umiejętność pisania czystego i testowalnego kodu
  • Znajomość zagadnień dotyczących programowania współbieżnego
  • Duże doświadczenie w wykorzystaniu frameworków Spring, Spring Boot
  • Dobra znajomość JPA (Hibernate ORM)
  • Wiedza z zakresu relacyjnych baz danych i znajomość SQL (ze szczególnym uwzględnieniem bazy PostgreSQL)
  • Bardzo dobra znajomość metod integracji z wykorzystaniem REST
  • Znajomość technologii KAFKA, wraz z AVRO
  • Praktyczna znajomość bibliotek i zagadnień związanych z tworzeniem frontendu aplikacji SPA – Angular, HTML5, CSS
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji procesu budowania oprogramowania Gradle lub Maven

Mile widziana:

  • Znajomość metod integracji z wykorzystaniem SOAP
  • Znajomość technologii legacy takich jak Struts, EJB, JSP
  • Znajomość Kubernetes / Docker

Klient oferuje

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeń
  • Pracę w formule hybrydowej, 4 dni zdalnie i 1 dzień w biurze.
  • Stabilne zatrudnienie w ramach kontraktu b2b
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość udziału w projektach ogólnofirmowych