Architekt Systemowy DevOps

Numer referencyjny: AD/08/23

Miejsce pracy: Warszawa

Opublikowano 7 miesięcy temu

Opis stanowiska

ZADANIA:

  • Utrzymanie, konfiguracja i rozwój narzędzi CI/CD
  • Zarządzanie procesem wdrożenia zmian na poszczególnych środowiskach oraz automatyzacja tego procesu
  • Współpraca z zespołami ds. rozwoju oprogramowania i zespołami utrzymania systemów w celu przygotowania do dostosowywania lub ulepszeń wymaganych do obsługi częstych wydań
  • Znajomość, pozyskiwanie oraz wdrażanie najlepszych rynkowych praktyk w zakresie rozwoju rozwiązań automatyzujących operacje IT,
  • Wspieranie Developerów przy tworzeniu pipeline'ów wdrożeniowych
  • Budowa i utrzymanie architektury monitorowania oraz wdrażanie systemów monitorowania, pulpity nawigacyjne, eskalacje i alerty
  • Tworzenie skryptów i programów automatyzujących operacje IT

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Min. dwa lata doświadczenia na stanowisku Inżyniera DevOps, Architekta DevOps lub Architekta Systemowego
  • Znajomość procesów i zagadnień nowoczesnego CI/CD
  • Wiedza na temat konfiguracji i praktycznego wykorzystania platformy Bitbucket, Bamboo, Artifactory/Nexus, SonarCube podczas budowy rozwiązań CI/CD
  • Umiejętność automatyzowania analizy, budowy i kompilacji kodu w procesie CI/CD
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji budowania oprogramowania – Maven
  • Znajomość Git
  • Umiejętność programowania skryptów powłoki

Mile widziane:

  • Doświadczenie w rozwoju systemów na platformie BAW (Business Automation Workflow (poprzednio: IBM FileNet P8/IBM Case Manager),
  • Umiejętność pisania skryptów PowerShell
  • Podstawowa znajomość języka Java
  • Znajomość Jenkins
  • Znajomość konteneryzacji/Kubernetes/Ansible

Klient oferuje

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeń
  • Pracę w formule hybrydowej, 4 dni zdalnie i 1 dzień w biurze.
  • Stabilne zatrudnienie w ramach kontraktu b2b
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość udziału w projektach ogólnofirmowych