Developer PL/SQL/APEX PRACA ZDALNA

Numer referencyjny: DPL/04/24

Miejsce pracy: cała Polska

Opublikowano 2 tygodnie temu

Opis stanowiska

Zakres realizowanych prac:

  • Bieżący rozwój oprogramowania na podstawie określonych wymagań
  • Udział w testach w tym nanoszenie na bieżąco poprawek w oprogramowaniu
  • Aktywne wsparcie podczas wdrożenia kolejnych wersji oprogramowania
  • Wsparcie merytoryczne innych członków zespołu projektowego
  • Tworzenie dokumentacji systemu

Wymagania

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PL SQL/SQL (min. 5 letnie doświadczenie)
  • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem relacyjnych baz danych
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem Oracle APEX (min. 3 letnie doświadczenie)
  • Znajomość HTML/JavaScript

Klient oferuje

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w ramach kontraktu B2B
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeń
  • Możliwość udziału w projektach ogólnofirmowych
  • Pakiet benefitów
  • Pracę zdalną