Fullstack Developer

Numer referencyjny: FD/03/2024

Miejsce pracy: cała Polska

Opublikowano 1 miesiąc temu

Opis stanowiska

Zakres realizowanych prac:

  • Projektowanie i programowanie zmian w systemie windykacyjnym
  • Rozbudowa monolitycznego systemu o nowe komponenty tworzone w architekturze mikrousługowej (prywatna chmura)
  • Aktywny udział w pracach zespołu na etapie analizy / projektowania / wdrażania i utrzymania rozwiązań

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w projektach komercyjnych
  • Ugruntowana znajomość języka Java 8+,JEE, zasad programowania obiektowego oraz wzorców projektowych
  • Umiejętność pisania czystego i testowalnego kodu
  • Znajomość zagadnień dotyczących programowania współbieżnego
  • Duże doświadczenie w wykorzystaniu frameworków Spring, Spring Boot, Spring Cloud
    • Duże doświadczenie w budowaniu aplikacji w architekturze mikroserwisowej
  • Dobra znajomość JPA (Hibernate ORM)
  • Posiadanie wiedzy z zakresu relacyjnych baz danych i znajomość SQL (ze szczególnym uwzględnieniem bazy PostgreSQL)
  • Bardzo dobrą znajomość metod integracji z wykorzystaniem REST
  • Znajomość technologii KAFKA, wraz z AVRO
  • Praktyczna znajomość bibliotek i zagadnień związanych z tworzeniem frontendu aplikacji SPA – Angular, HTML5, CSS
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji procesu budowania oprogramowania Gradle lub Maven
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym
  • Umiejętność pracy w zwinnym zespole oraz umiejętność dzielenia się wiedzą

Stos technologiczny: JAVA, Spring, REST, KAFKA, Kubernetes, PostgreSQL, Angular

Mile widziana znajomość:

  • metod integracji z wykorzystaniem SOAP
  • technologii legacy takich jak Struts, EJB, JSP
  • Kubernetes / Docker
  • znajomość Quarkus
  • API Management
  • OAuth 2.0, OIDC

Klient oferuje

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w ramach kontraktu B2B przez firmę zewnętrzną
  • Możliwość udziału w projektach ogólnofirmowych
  • Pakiet benefitów ( opieka medyczna +karta multisportu)
  • Pracę w modelu hybrydowym