Programista Java – praca dodatkowa, niepełny etat

Numer referencyjny:

Miejsce pracy: cała Polska

Opublikowano 7 miesięcy temu

Opis stanowiska

Zakres realizowanych prac:

  • Wsparcie upgrade aplikacji z wersji Java z wersji 11.07 Oracle do wersji minimum 11.20 OpenJDK, z wyłączeniem czynności administracyjnych będących w zakresie firmy.
  • Rozpoznanie i analiza możliwości podniesienia wersji do java 17, prace nad zmianą wersji lub przygotowanie analizy koniecznych zmian wraz z planem i oszacowaniem prac.
  • Implementacja procesu wytwórczego CI/CD ( Bitbucket, Bamboo)
  • Weryfikacja jakości kodu, rekomendacje co do zmian, ewentualna naprawa błędów krytycznych
  • Wykonanie prac projektowych i implementacyjnych zgodnie ze standardami firmy
  • Udokumentowanie wykonanych zmian
  • Przygotowanie i wykonanie podstawowych testów wydajnościowych
  • Wsparcie testów akceptacyjnych w tym wytworzenie danych testowych i testów bezpieczeństwa
  • Wsparcie wdrożenia i stabilizacja

Wymagania

Wymagania:

  • Min. 5 – letnie doświadczenie na stanowisku Programisty Java
  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji rozwiązań z wykorzystaniem technologii Java, JSP i relacyjnych baz danych
  • Znajomość technologii Oracle DB, PL/SQL
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność
  • Znajomość procesu wytwórczego i CI/CD, preferowana znajomość stosu Altassian

Klient oferuje

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w ramach kontraktu B2B
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeń
  • Możliwość udziału w projektach ogólnofirmowych
  • Pakiet benefitów
  • Pracę zdalną
  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze etatu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.